KesKeCes ? 


🌎 Mjekut

Mjekut est situé en Albanie   Mjekut
Heure Locale à Mjekut -->
Fuseau Horaire : Gmt + 02 h 00
Time Zone : Europe/Tirane
Heure d'été activée
Coefficient de Marée :       109/108

03 h 24 m 39 s
Jeudi 30 Mars 2017


   Durée du Jour : 12h39
12 h 45
Zénit
+3 minutes de Soleil     Jour de Lune : 3
Lever: 8h06
Coucher: 21h57
Premier Croissant
7.1 %

05 h 57
Aurore

06 h 25
Lever

19 h 04
Coucher

19 h 32
Crépuscule


Province : Shkoder

Latitude :

42.0727780
42°4‘22"N

Longitude :19.7930560
19°47‘35"E
Altitude :      254 mètres - 834 pieds

UFI :      8171
UNI :     196151
MGRS : 34TDM0015758561
JOG :     NK34-04

Changement de Vue
Carte Satellite

Les villes les plus proches :

Slym    900 m
Palaj Gushte    2.27 Km
Koman    2.51 Km
Palaj Gushte    2.68 Km
Shlline    2.74 Km
Gushte    3.6 Km
Pecaj    4.09 Km
Vukjakaj Gegaj    4.45 Km
Lum    4.57 Km
Qerreti i Vogel    4.68 Km
Krua i Madh    5.8 Km


Ville suivante : Svute
  Autres résultats sur le Web du 05 Septembre 2016 :

1 - Koman (Albania) map - nona.net

  Map, information, gpx waypoint download for Koman, a place in Albania. city name database with more than 2 million entries.
http://nona.net/features/map/placedetail.868750/Koman/

2 - Subject: THE ENCYCLOPAEDIA OF ISLAM: ALBANIA - OSDir
  THE ENCYCLOPAEDIA OF ISLAM New Edition Prepared by a ... Jean G. Kersopoulos, Albanie, ouvrages et articles de revue ... me iniciativen e mjekut hebre ne ...
http://osdir.com/ml/politics.region.albania.shqiperia/2006-03/msg00001.html

3 - 2004atdheuPartIV - Albanie royale
  Archives 2004 Part IV. ATDHEU' Gazete e Partise Levizja e Legalitetit versioni 'on line' i gazetes 'Atdheu' Kryeredaktor : Astrit Kola Webmaster : Ibrahim Koka ...
http://www.albania.dyndns.org/Presse/atdheu/2004%20atdheu%20part%20IV.htm

4 - JK # 72 (2013) by Jeta Katolike - issuu

  ... e shkrime të Athanas Gegaj, autor i “L’Albanie et l’invasion turque au XVe siècle”, në revistë ka botuar edhe Át Gjon Shllaku e Rrok Gurashi.
https://issuu.com/albchurch/docs/jk-72

5 - Albania Alphabetical Listing of Cities - hobohideout.com
  Albanie Albanien Albanija Albaniya Alcaus Maja E Aldekut Alemas Alemasi Alessio Algjin Algjinaj Ali Aga Aliaj Aliajbegu Aliban Alibani Ali Bostivan Alicu Ali Hanit ...
http://www.hobohideout.com/sitemap-alphabet/albania.php

6 - Demografia e Viseve Shqiptare ne Greqine e Veriut | Arben ...
  Academia.edu is a platform for academics to share research papers.
http://www.academia.edu/8356354/Demografia_e_Viseve_Shqiptare_ne_Greqine_e_Veriut

7 - A L B A N I A / SH Q I P E R I A: 1/25/09 - 2/1/09
  Te jepte emocion mbiemri i tij ne nje etikete te vogel plastike mbi bluzen e bardhe te mjekut, ndersa nje kamera e ... http://www.albanie-albanais.com/ http ...
http://united-albania.blogspot.com/2009_01_25_archive.html

8 - BIG LOVE Club Shkoder 2016 ( Official Vidio ) - YouTube
  BIG LOVE Club Shkoder 2016 ( Official Vidio ) ... A1 Report - Shkodër, parandalohet vrasja e mjekut, u porosit nga burgu - Duration: 7:58.
http://www.youtube.com/watch?v=Lpx-bnRjQNU

9 - Përjetësisht të Panjohur: March 2008 - albanie-albanais.com
  Do të ishte në nderin e tij, në nderin e mjekut humanist, ... Albanie-à-la-mode; Ars Press; ATA; BBC - në shqip; Courriers des Balkans; DW -në shqip; Fletorja ...
http://www.albanie-albanais.com/2008_03_01_archive.html

10 - ISSH | Instituti i Sigurimeve Shoqërore
  Në prani të Ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, z. Blendi Klosi dhe anëtarëve të Këshillit Administrativ të ISSH-së, sot, më datë 04 mars 2016 ...
http://www.issh.gov.al/al/