KesKeCes ? 


🌎 Dushku i Madh

Dushku i Madh est une ville d'Albanie   Dushku i Madh
Heure Locale à Dushku i Madh -->
Décalage Horaire : Gmt + 02 h 00
Time Zone : Europe/Tirane
Actuellement à l'Heure d'été
Coefficient de Marée :       96/90

11 h 32 m 23 s
Dimanche 30 Avril 2017


   Durée du Jour : 13h58
12 h 38
Zénit
+2 minutes de Soleil     Jour de Lune : 4
Lever: 9h12
Coucher: 0h05
Premier Croissant
17.9 %

05 h 09
Aurore

05 h 39
Lever

19 h 37
Coucher

20 h 07
Crépuscule


Province : Fier

Latitude :

40.9963890
40°59‘47"N

Longitude :19.6705560
19°40‘14"E
Altitude :      17 mètres - 56 feet

UFI :      -104613
UNI :     -154813
MGRS : 34TCL8818439207
JOG :     NK34-10

Changement de Vue
Carte Satellite

Les villes les plus proches :

Konjat    990 m
Dushk Peqin    1.29 Km
Cepke    2.51 Km
Shegas    2.7 Km
Virove    4.6 Km
Zhame    4.62 Km
Hasmashaj    5.44 Km
Allprendaj    5.53 Km
Gjocaj    5.53 Km
Terbuf    6.77 Km


Ville suivante : Dushk Peqin
  Et aussi le 28 Novembre 2016 :

1 - Albanie — Wikipédia

  L'Albanie, en forme longue la ... Yllka Mujo, Eliza Dushku, ... Bajrami i Madh: Fête musulmane fériée [réf. nécessaire] 1 er mai: Fête du Travail 'Festa e punes:
https://fr.wikipedia.org/wiki/Albanie

2 - List of Albanians - Wikipedia
  List of Albanians Part of a series on: Albanians; States; Albania ... Massachusetts, to Judith (Rasmussen), a political science professor, and Philip R. Dushku, ...
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Albanians

3 - Cruising in Durres, Albania - Gays-Cruising.com
  Cruising in Durres, Albania Durres (Albania) cruising map with gay areas and spots where to practice Cruising and to have spontaneous dates with men
https://www.gays-cruising.com/in/durres/albania

4 - Katër dëshmi në vetë të parë për 26 majin e vitit 1996 ...

  ... ,te cilat kane garantuar ,ne vijimesi,vetem sofistikimin e tjetersimit te vullnetit zgjedhes te njerezve,masakra e 1996,dushku I vogel,dushku I madh,ruzhdija ...
http://www.gazetadita.al/kater-deshmi-ne-vete-te-pare-per-26-majin-e-vitit-1996/

5 - Rrogozhinë, Kavajë, Tirana, Albanie - Ville et Village du ...
  Rrogozhinë : Localisation Rrogozhinë : Pays Albanie, Préfecture Tirana, District Kavajë. Informations disponibles : Téléphone, Maire, Coordonnées ...
http://fr.db-city.com/Albanie--Tirana--Kavaj%C3%AB--Rrogozhin%C3%AB

6 - albania-in-focus - .:: GEOCITIES.ws
  [WELCOME TO PAGE- ALBANIA IN FOCUS] ... Albanie, 1995 La legende des legendes, ... Nate Dushku-The brother of actress Eliza Dushku]
http://www.geocities.ws/edmond_prifti/albania-in-focus.html

7 - Albania Prespa Gazetë informuese e procesit për hartimin e ...
  ujëmbledhës të Prespës, 1600 specie fluturash dhe një diversitet i madh amfibësh dhe reptilësh. ... dushku që po rehabilitohen plotësisht, ka pyje dushku.
http://www.hoteleriturizemalbania.al/2012/06/albania-prespa-gazete-informuese-e.html

8 - Pidhi - video @ Good-Fuck.com
  squirting orgazem vullgare pidhi i madh pussy lips te virgjera japanese ... eliza dushku (40) nena e dehur (13) video porno ... albanie (634) gjyshi (205) motra (2014 ...
http://good-fuck.com/sq/cat/212/pussy/popular/1/

9 - Trashëgimia Kulturore Shqiptare:'Arkeologjia' - People.al ...
  Eliza Dushku: dear Albania! ... (L.Rey, Albanie, Revue d’archéologie ... i takojnë një numër më i madh vendbanimesh (Xarë, Konispol, Shën Marinë ...
http://www.people.al/trashegimia-kulturore-shqiptarearkeologjia.html

10 - Wikipedia Statistics - Tables - Albanian
  Most metrics have been collected from a partial dump (aka stub dump), which contains all revisions of every article, meta data, but no page content.
https://stats.wikimedia.org/EN/TablesWikipediaSQ.htm